Od dawna na weselach zabawy prowadzi Dj Wodzirej. To dzięki niemu na weselu nie są zajęte krzesełka, ponieważ potrafi zachęcić każdego do zabawy. Wesele z wodzirejem to przede wszystkim zabawy, wspólne śpiewanie, wznoszeniu toastów, oraz znane wszystkim tańce takie jak: Jedzie pociąg, Can – Can, Lambada, Kaczuszki, Greg Zorba czy Macarena. Warto zaznaczyć, że na Naszych imprezach każdy gość może zamówić specjalny utwór muzyczny z dedykacją. Nie trzeba za to płacić, jak na niektórych imprezach. Posiadamy różne utwory muzyczne, które dobieramy zgodnie z Naszymi doświadczeniami zebranymi przez ostatnich kilkanaście lat Dj na wesele

fot. K.Majorkiewicz

Dj na wesele

fot. K.Majorkiewicz

Wodzirej skrupulatnie zachęca gości do zabawy, a jego celem jest udana, niezapomniana zabawa dla wszystkich gości. Wodzirej posiada ważną cechę, a mianowicie łatwość nawiązywania kontaktów, ale również entuzjazm i świetne poczucie humoru, dlatego też imprezy z uczestnikami zabawy są jego żywiołem. Goście zaproszeni na wesele dzięki przebojowemu podejściu wodzireja będą czuć się pewniej i nie będą się wstydzić wstać z krzeseł! Nie mamy sztywnych zasad, działamy spontanicznie i reagujemy na potrzeby gości. Może właśnie dlatego tak często wybierają Naszą Agencję?

Według upodobań, jesteśmy w stanie przeprowadzić tradycyjne lub nowoczesne oczepiny. Przeprowadzamy też różne zabawy i konkursy. Mało? To zaproponujemy jeszcze pokazy akrobatyczne bądź występy znanych ludzi, których obecność z pewnością wzbudzi wiele emocji wśród uczestników imprezy.

Pragniemy, aby Wasze wesele było przeprowadzone w Waszym stylu. Dlatego też Wasze pomysły weźmiemy pod uwagę i wspólnie stworzymy nastrój, jaki chcecie mieć na swojej zabawie. Posiadamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu wesel, dlatego wiemy, czego mogą oczekiwać goście. Nasze imprezy odbywają się bardzo spontanicznie. Dążymy do doskonałości, więc zawsze zwracamy uwagę na to, co dzieje się na parkiecie i w razie potrzeby szybko reagujemy, aby każdy gość był zadowolony
Zaplanujmy to wspólnie.
dj na wesele warszawa
dj na wesele

Jeśli jesteście zainteresowani Naszą ofertą, to zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym będziemy mogli się poznać i przy okazji porozmawiać o weselu. Ważne, żebyście wiedzieli już czego od Nas oczekujecie. Powiecie o swoich propozycjach, a My opowiemy Wam o swoich doświadczeniach z poprzednich wesel. Dzięki temu będziemy w stanie stworzyć klimat, o jakim jeszcze nikt, nigdzie nie słyszał! Mamy na uwadze oczekiwania Młodej Pary, dlatego zawsze staramy się dopasować do ich stylu. Na spotkaniu omówimy dokładnie wszystkie etapy wesela począwszy od wejścia na salę, powitanie gości i Pary Młodej, poprzez pierwszy taniec, muzykę, toasty, konkursy, zabawy, kończąc na oczepinach. Jesteśmy też w stanie doradzić nie tylko w kwestii muzycznej, ale również dotyczącej organizacji całego wesela.
Bardzo serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.